Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Podanie na admina
Twój Nick w grze: ziemniak

Jak długo grasz na Serwerze: niecale 3/4 h 

Jaki Serwer: only dd2

Steam: posiadam steam ale csa na steam nie mam do 2 tyg powinienem mieć

Twój wiek:17

Jakie posiadasz doświadczenie: duże doświadczenie posiadałem admina juz na innych serwerach żadnych zastrzeżeń nie było wobec mnie

Coś o Sobie:Mam na imię Dawid pochodzę z Trzebiatowa aktualnie uczę się w szkole zawowdowej na mechanika samochodowego  gram codziennie w csa i tak po za tym to chyba na tyle z mojej strony 

PS: składam podanie ponieważ nie da się grać wbijają gracze odpalone widzę to na spec jak jestem jak celowniki i Wh jest używane dlatego składam podanie żeby zrobić pożądek bo nie widzę tu admina żeby się zajoł tymi graczami czas do nadrobienia na spokojnie  

[url=http://karamy-cs.pl/member.php?action=emailuser&uid=1][/url]
Odpowiedz
Jak będzie steam to możemy rozmawiać, do tej pory jeżeli Ci zależy to mozesz pisać do mnie na gg w sprawie cziterów.
Odpowiedz
Twój Nick w grze: Wes Daj Fory

Jak długo grasz na Serwerze: nawet dłużej 2/3 h 

Jaki Serwer: karamy-CS.PL (only dd2)

Steam: posiadam steam ale csa na steam nie mam niestety

Twój wiek:16

Jakie posiadasz doświadczenie: bardzo duże doświadczenie posiadałem admina juz na innych serwerach żadnych zastrzeżeń nie było wobec mnie

Coś o Sobie:Mam na imię Michał pochodzę z Elbląga aktualnie uczę się w szkole zawowdowej na operatorze obrabiarek skrawających gram codziennie w csa i tak po za tym to chyba na tyle z mojej strony. 

PS: składam podanie ponieważ nie da się grać wbijają gracze odpaloni dlatego składam podanie żeby zrobić pożądek bo nie widzę tu admina żeby się zajoł tymi graczami czas do nadrobienia na spokojnie.( Prosze szybko  o admina  nawet serwer ci powie zebym byl adminem bo grają debile na czitach lamusy) 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości