Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Konkurs Steam
Wygraj STEAM Wink (Do Wygrania 6 Steamów)

[Obrazek: steam.png]

Zapraszam was do wzięcia udziału w konkursie w którym każdy ale to KAŻDY może wygrać.
TOP 15 Zostało zresetowane dnia dzisiejszego (03.10.2020)
Zadania do wykonania:

- 1 Miejsce w TOP15
- Oddanie 10 Głosów (1 Głos na jeden serwer = 1 Dzień) na CSSeti na Każdy serwer (4 = 40 Głosów / 4 Dziennie) (Rób Screeny z każdego Głosowania)
(Na stronie głównej forum obok tabelek z serwerami są serduszka, wystarczy je nacisnąć i na nowej stronie zagłosować na serwer.)
- Przywitanie się na Forum w dziale (Sprawy Forum -> Przywitaj się)
-Mile widziane posty w "Propozycje"

Ważne !

Regulamin Konkursu:
Zakazane jest sztuczne nabijanie rankingu (jeżeli kogoś przyłapiemy leci BAN)
Bez SSów z głosowania nie będzie opcji wygrania.
Konkurs odbywa się obecnie tlyko na BF2 Wink
Pisanie na Forum ma również swoje zasady. Kulturka Wink

Napisz pod tym postem w odpowiedzi "Biore Udział"
Odpowiedz
Biore Udział
Odpowiedz
Biorę udział !
[Obrazek: 0sAgO39.gif]

Odpowiedz
Biorę udział
Odpowiedz
Biore Udział
Cytat:Nie mogę być dla ciebie wszystkim, bo gdy odejdę zostaniesz z niczym.
Odpowiedz
Biorę udział
Odpowiedz
Jak coś to ja też jestem zainteresowany konkursami w przyszłości. Szkoda, że przegapiłem taką okazję na wygranie steama hahah no nic, może będą kolejne i wtedy coś uda się zgarnąć. Także proszę o info jak będziecie coś wiedzieć Wink Ja od siebie napiszę, że powinni dodać listę konkursów na stronie pl.tips.gg bo jest tam wszystko, oprócz właśnie tego. Jak macie ochotę sobie spojrzeć na aktualne rankingi i rozgrywki LoL a to na spokojnie mogę polecić, to chyba najlepsze miejsce. Dajcie znać gdzie znajdę najfajniejsze konkursy, steama już mam ale może coś innego ciekawego wpadnie Big Grin Pozdrawiam Was serdecznie!
Odpowiedz
biorę udział. Którymi klawiszami na laptopie robi się screen shota tego głosowania ?? ?
Odpowiedz
Biorę udział.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości