Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Komendy
Może dla ciekawych bądz początkujacych ktoś mógłby posklejać temat z podstawowymi bądz wymagajacymi Komendami Smile
 ja osobiście chętnie bym z nich skorzystałbym Big Grin
Odpowiedz
Napisz więcej o tym pomyśle, bo nem za bradzo o co Ci chodzi xd
[Obrazek: 0sAgO39.gif]

Odpowiedz
Również chętnie przeczytam głębsze info
Odpowiedz
Okej , mam już wiadomość , ale żeby uniknąć spamowania , moge dokładniejszą sugestie wysłac na priv do Moderatora , czy tutaj wrzucić , bo rozumiem że do samego Wodza serwerów trzeba mieć odpowiednie kompetencje (  żeby mieć czelność wogóle się pytać ;DDD ) ?

Alko. PW Smile
Odpowiedz
Jak coś z dupy temat i męczenie z tym głowy to nie miejcie mi za złe Smile

miałem na myśli temat tego typu ,że

"Wszystkie" poniżej wymieniona i wiele wiele innych Komend są uznawane jako wręcz "podstawowe" do gry w Counter'a , Każdy zaczynający gracz , na YouTube dostanie porady aby takie komendy w konsoli sie znalazły ;/
Drogą dedukcji też i tak zrobi Smile

mianowicie komendy to akurat pytanie odemnie  ( 4 ,7 ,8 ) to akurat pytanie odemnie  czy przez serwer były być może już analizowane i stwierdzone jasno w tej sprawie stanowisko Serwera i   

1.  cl_dynamiccrosshair 0 - Celownik Nie Zwiększający się podczas biegania i strzelania
2. cl_crosshair_color "250 250 250" Komenda zmieniająca kolor celownika,w tym przypadku na biały (wady,zalety - opinie ) - Zmienianie Bronie Bez Zatwierdzenia!
4. crosshair 0 - Usunięcie Kropki z celowania AWP też komenda dość intrygująca ( opinie , stanowisko w tej sprawie Rady serwera )
5._cl_crosshair_size small - Mały Celownik, Ułatwia on strzelanie w głowę :-)
6._cl_autowepswitch 0 - automatyczna zamiana broni przy podnoszeniu ( wady, zalety , swoja opinie )
7.cl_shadows 0 - ta jest ciekawa bo znowu usuwa cień wroga na mapie , mianowicie bieganie na nożu ( opinia oraz stanowisko Administratorów)
8.(fps_max ,fps_model ) co do tych jakieś wymaganiania bo coraz częściej gracze ewidentnie laguja , klatkuja )
i wiele wiele innych :o

Miło by było posłuchać co ma do tego powiedzenia serwer ale i także otwartą dyskusje dla graczy co coś mogą sie wypowiedzieć w tym temacie 

Co złego to nie ja %% Smile 

Pzdr, Faworyt
Odpowiedz
No to czekamy na Twój poradnik !
Odpowiedz
Z połowy z tych sam korzystam, nie są to jakieś skrypty czy jakieś niedozwolone czity tylko komendy które są dostępne tak na prawdę od developerów CS'a, więc są w 100% legit.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości