Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Zmiany
Witam , 

może w skrócie napisze kilka słów ode mnie jak to wygląda otoż:

- mapy są co chwile te same grane nie wiem czemu w sumie ( dust2,dust,inferno,nuke,westwood,italy,rats oczywiście jeszcze...)
- zauważyłem ,że na aztecu resetuje się serwer
- Przydałaby się jakiekolwiek reklama serwera uważam ,że serwer jest mało popularny ( wiekszość co grywa to niestety boty nie ludzie )
- 2 głosowania gdy jest zmiana mapy?
- mam 20h + przegranych a admina do tej pory jeszcze nie widziałem nie wiem czemu co jakiś czas pojawiają się ludzie którzy są odpaleni..
- z czasem może i reset top15 dawno nie był robiony?

Zapraszam do komentowania użytkowników jak i osoby co mają coś do powiedzenia.

Pozdrawiam Cool
Odpowiedz
no coz, niestety muszę się z kolega zgodzić.
sama nie widziałam nigdy admina, ale jak widzisz sieć/forum jest trochę zapomniana albo sama nie wiem Smile
przydałoby się dodać kilka map, co do podwójnego wyboru po skończonym czasie jest to zrobione bez sensu, bo zazwyczaj w ogóle nie są te same mapy :/
Odpowiedz
(05-21-2020, 11:29 AM)Miyuko_b. napisał(a): no coz, niestety muszę się z kolega zgodzić.
sama nie widziałam nigdy admina, ale jak widzisz sieć/forum jest trochę zapomniana albo sama nie wiem Smile
przydałoby się dodać kilka map, co do podwójnego wyboru po skończonym czasie jest to zrobione bez sensu, bo zazwyczaj w ogóle nie są te same mapy :/

samo się nie zrobi ,żeby serwer/forum zareklamować do tanga trzeba dwojga za dodaniem map jestem również jak najbardziej prócz standardowych nie ma kompletnie nic ( nie licząc westwood,ratsa)
Odpowiedz
(05-21-2020, 07:10 AM)lamed napisał(a): Witam , 

może w skrócie napisze kilka słów ode mnie jak to wygląda otoż:

- mapy są co chwile te same grane nie wiem czemu w sumie ( dust2,dust,inferno,nuke,westwood,italy,rats oczywiście jeszcze...)
- zauważyłem ,że  na  aztecu resetuje się serwer
- Przydałaby się jakiekolwiek reklama serwera uważam ,że serwer jest mało popularny ( wiekszość co grywa to niestety boty nie ludzie )
- 2 głosowania gdy jest zmiana mapy?
- mam 20h + przegranych a admina do tej pory jeszcze nie widziałem nie wiem czemu co jakiś czas pojawiają się ludzie którzy są odpaleni..
- z czasem może i reset top15 dawno nie był robiony?

Zapraszam do komentowania użytkowników jak i osoby co mają coś do powiedzenia.

Pozdrawiam Cool
Też się zgodzę z tym,że parę osób było odpalonych.Mapy też nowe by się przydały, bo ciągle te same.Reset top15 też by był dobry pomysł.Może jakieś nowe misje?
 Bez sensu też jest podwójne wybieranie mapy.
Odpowiedz
Bardzo wam dziekuje za opinie. w razie jakichkolwiek odpałów proszę pisać na gg jeżeli nie ma admina Wink
Co do map, prosze napisać jakie mapy was interesują.
Reset Top 15 moge bardzo chętnie zrobić.
Nie do końca rozumiem z tym podwójnym wybieraniem mapy?
Odpowiedz
Chodzi o to, ze jak kończy się mapa to jest wybieranie kolejnej, po wybraniu i „zaakceptowaniu” pojawia się kolejny wybór map, nie zawsze tych samych, a właściwie rzadko tych samych. Mapa zmienia się na ta wybrana w drugim głosowaniu.
Odpowiedz
(05-26-2020, 07:52 PM)Royson napisał(a): Bardzo wam dziekuje za opinie. w razie jakichkolwiek odpałów proszę pisać na gg jeżeli nie ma admina Wink
Co do map, prosze napisać jakie mapy was interesują.
Reset Top 15 moge bardzo chętnie zrobić.
Nie do końca rozumiem z tym podwójnym wybieraniem mapy?

z tym gg to wiadomo jak jest sam już takowego nie posiadam parenaście lat

a admina nigdy naprawdę na serwerze nie widziałem Wink
Odpowiedz
Zajmę się tynm, nie musisz posiadac gg zeby napisac na stronie glownyej na forum w lewym dolnym roku wystarczy wyslać wiadomość
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości