Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Podanie H3LLb0Y
Twój Nick w grze: H3LLb0Y

Jak długo grasz na Serwerze: Nie będę ściemniać, około 3 tygodni. Głównie w godzinach popołudniowych i nocnych.

Jaki Serwer: BF2+FFA

Steam: Posiadam

Twój wiek: 24 (Rocznikowo 25)

Jakie posiadasz doświadczenie: Około 7 lat temu byłem głównym adminem przydzielonym do serwera BF2+CTF na pochylnia.pl . Byłem nim przez ok.2 lata. Później przeszedłem na CS:GO

Coś o Sobie: Od 2009 zaczęła się moja przygoda z 1.6 pod nickiem The Pro. Na GT można prawdopodobnie jeszcze sprawdzić mój czas pod tym nickiem. Grałem w 1.6 do 2014r. Po czym przeszedłem na CS:GO i tam już próbowałem swoich sił na faceit. Prowadziłem swoją drużynę (oczywiście amatorsko). Ogarniałem nam serwer w CS:GO. Od wgrywania pluginów po skiny etc. Zajmowałem się również serwerami TS3 by umilić spędzany razem czas. 
[Obrazek: NauticalCompassionateAlbino-max-1mb.gif]
Odpowiedz
Niech moi ludzie się wypowiedzą ;D Admini do boju ! Tongue
Odpowiedz
Na chwilę obecna jestem na NIE
Mamy obecnie sporo adminów na serwerze BF2 i w chwili obecnej nie potrzeba nikogo wiecej. Natomiast będziesz pierwszą osobą ,która powinna otrzymac admina gdy bedziemy musieli wznowić rekrutacje.

Udzielaj się na forum, na serwerze graj i wbijaj odznaki to z pewnościa zostaniesz Adminem.

Zamykam.
[Obrazek: 0sAgO39.gif]

Odpowiedz
Otwieram, niech jeszcze inni się wypowiedzą Alko.
Odpowiedz
Ja oczywiście jestem na tak. Często jest na serwerze, ma spore doświadczenie i przyda się kolejna para rąk do trzymania porządku na serwerze.
Odpowiedz
Jestem na tak częsta  aktywność dzień i noc a wiadomo cztery nie śpią  Angel
Odpowiedz
Dziękuje
Odpowiedz
Na tak,często jesteś na serwerku,kulturke trzymasz,steam jest więc czemu nie ;d
Odpowiedz
Zaakceptowany, również uważam że każda para rąk się przyda. Witamy w teamie Adminow Wink
Odpowiedz
Dziękuje Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości