Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
Parę propozycji
Witam,

Chciałbym przestawić kilka moich propozycji co do wgrania lub usunięcia paru rzeczy, mianowicie:
  • Plugin mała mapa, który po wpisaniu "mala mapa" robi vote na zmianą na jakąś mniejsza mapę, kiedy na serwerze jest mniej niż x ludzi. Często ludzie grają np. tuscana, inferno czy inną mapę, 2 vs 2, no trochę trzeba czasami się nagonić żeby siebie znaleźć, zwalszcza jak ktoś nie wykonuje celów mapy. Dokłądny opis pluginu jest tutaj: KLIK
  • Anty rash, nie róbcie z serwera FFA serwer Team Play, a jeśli nawet to skróćcie trochę to.. Są mapy na których działa to niedokładnie, przykładem jest westwood na którym można przelecieć przez środek, lecz iść na placy gdzieś po domkach to już się nie da, bo gdzieś nas blokuje.
  • Camp meter (czy jakoś tak), to jest dobre, bo ileż można kampić czasami na nożu, ale wprowadzić jakiś czas od którego to będzie działać, bo ledwo człowiek ruszy z respa, poczeka na przeciwnika a procenty już zaczynają lecieć.
  • Wgranie większej ilości map, zwłaszcza małych map. Rano, wieczorami i nawet i po południu gra czasami mało ludzi, więc takie mapy bardzo się przydadzą, zwłaszcza jak moja propozycja z punktu pierwszego zostaje pozytywnie rozpatrzona.
  • Włączyć ponownie funkcję, po której jak ktoś zginie to może obserwować drużynę przeciwną, w czym to przeszkadza?
Na tą chwilę to tyle odemnie. Zapraszam do dyskusji.
Odpowiedz
  • Nad pluginem małej mapy już główkowałem, nie jestem do końca pewny czy nie będzie kolidował z moim pluginem do normalnych map. <-- Obczaje
  • Po to mamy forum żeby problemy zgłaszać jeżeli anty rush nie działa prawidłowo trzeba pisać Wink zmniejszyłem czas Wink fajnie by było jakbyś napisał w których miejscach na jakich mapach anty rush nie działa do końca Smile
  • Camp meter lookne Wink
  • Jeżeli opcja nr 1 przejdzie no to jasne Wink
  • "Jak ktoś zginie to może obserwować drużynę przeciwną" niestety nie wrócę do tych ustawień gdyż zrobione to zostało na prośbę graczy wiec tak zostanie Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości