Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
P_E_R_E_K[ Co jest grane.?]
Nick z Cs'a: P_E_R_E_K
Admin banujący: Royson
Serwer: Bf2
Data i godzina zdarzenia:15.08.2021 - 17:48:14
Opis sytuacji: Sam nie wiem o chuj chodzi , chce se wejść na serwer pograć a tu takie coś ? Możecie mi kurwa powiedzieć o co chodzi ? Skoro dawno mnie nie było na serwerze to jakim cudem bana mam?
Link do bana z amxbansa (AmxBans) :http://karamy.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=7297
Wycinek bana z konsoli:

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : P_E_R_E_K 
[AMXBans] Reason : ' Czity ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Karamy-cs.PL 
[AMXBans] Your SteamID : ' ' 
[AMXBans] Your IP : ' 5.184.117.131 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Kicked : You are BANNED. Check your console.
[Obrazek: rooeMPa.gif]
xD Daj sobie siana, za każdym razem jak ja wchodziłem na serwer to uciekałeś, zgłoszeń na Ciebie miałem więcej niż botów na serwerze ;D
Już wszystko wiem , jak mówiłem nie byłem to ja tylko mój brat młodszy jebaniec , gram tutaj od dawna i naprawdę sądzisz że bym najpierdalał na citach i psuł sobie to wszystko ? W dodatku tak na żywca leciał ? Kurwa stary pomyśl czy by mi się to opłacało ?
ale to było kilka dni z rzędu, i sorry ale to nie moja wina że brat Ci na kompa wbija..
Stary wiem że nie twoja , przecież pretensje mogę mieć tylko do siebie , jednak jeżeli dostanę UB mogę Ci obiecać że podobna sytuacja już nigdy nie będzie miała miejsca już ja tego dopilnuje.
na ten nick juz ub nie dostaniesz, i mogę ja byc łagodny ale przynajmniej 2 adminow musi się zgodzić
Rozumiem na twoim miejscu pewnie zrobił bym tak samo , ale postaw się w mojej sytuacji , jeżeli miał byś
brata młodszego i zjebał by ci reputację na czym kolwiek w grze czy w relu olał byś to czy starał byś się wyjaśnić to mimo wszystko , 15 lat nie masz wiec wiesz o co chodzi a gdybymm miał gdzieś to wszystko to bym nawet nie pisał tej apelki ani Ci gitary nie zawracał a szczerze na decyzję "twoich" adminów mogę czekać z 2tyg +/- , a równie dobrze mógłbym taki myk zrobić że bym wbił bez UB, ale przez gamonia mojego brata nie chce jebać tego , bo gram od dawna i chcę to normalnie wyjaśnić.Stary decyzja należy do Ciebie jako właściciela , zdecyduj sam gram tylko pod tym nickiem więc , tyle ode mnie co zdecydujesz to luz mimo wszystko.
___________________________________________________________________________________
Temat został zamknięty.

Powód: Gracz Zbanowany.

[Obrazek: zbanowany.png]

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja Karamy-CS.PL
___________________________________________________________________________________

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości