Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Ogólne Propozycje
Moim zdaniem odznaka za free mogłaby być ,ale w taki sposób że byłaby ona dawana za godziny grania na serwerze przykładowo na odznakę jest wymagane 30h (będzie można sprawdzić przez gametracker serwera który by był zresetowany żeby był nowy licznik ) osoba zgłasza się w odpowiednim do tego temacie do tego by musiałby być zrobiony regulamin surowo karane nabijanie godzin i nie mogłaby być wybierana odznaka z shoota.
Co do zmiany wymagań na odznaki można by było dać troszkę mniejsze, ale nie za małe bo problem z tym modem jest w tym że ludzie którzy wbijają szybko odznaki to później nie maja chęci do dalszej gry i się nudzą.
Byłbym za 72 odznaki
Na serwerze by musiało być z 4 adminów aktywnych żeby był porządek.
Ludzie do gry się znajdą bo jest mało serwerów w tym modem a serwer ma duży potencjał
Jeszcze jedna sprawa dotycząca zakupu odznak mogła by być zablokowana możliwość kupowania odznak świeżo po resecie np na okres 2 tyg, bo wkurzające jest to jak jest reset a wbija gość z licka z smg i bije wszyskich jak leci Big Grin wiem jak to jest bo miałem niewidke zaraz na początku xd
Odpowiedz
myślę nad kompletnym zakazem kupna odznak, tak zawsze było tylko dałem sie namówić.
free odznaka bedzie odrazu ale za to twoj pomysl i tak jest dobry, mozna go dopracowac poprzez druga odznake albo vipa.
Odpowiedz
Serwerów BF2 praktycznie nie ma na rynku, wystarczą admini i drobna reklama i gracze z nami zostaną
Odpowiedz
Tak będzie, ale teraz mamy jeszcze trochę czasu aby poprawić to co nie pasuje, proszę pisać gdzie jeszcze jest coś do roboty
Odpowiedz
Napewno dodanie nowych map zrobi też robotę. Granie w koło kilku tych samych map jest nużące. Można urozmaicić serwer większymi i mniejszymi mapami.
Proponowałbym:
De_Rats_1337
De_Aztec (ten klasyczny standardowy)
Fy_pool_day (jedna mapa fy_snow to zdecydowanie za mało)
De_eldorado
Odpowiedz
Fy_pool_day
De_Rats_1337
dodane, a reszta była Wink
Odpowiedz
Eldorado może i jest, ale nominować się go nie da
Odpowiedz
Z mapą Aztec to samo co napisał Januś. Oryginału nie widziałem ani nie grałem ani razu. Owszem jest ale Dustyaztec czy cos takiego ;p
Odpowiedz
Zamiast AWP z odznaki Snajperskiej Dać scouta na wiekszości BF2 kiedyś było tak zrobione.
Dlaczego?
Ponieważ czasem w pierwszej rundzie ktoś dostaje awp i kosi innych
Odpowiedz
Co wy na to żeby odznaka z pistola dawała szanse na deagla bo te morzenie nie działa tak jak powinno.
2 propozycja komenda na wyłączenie odznaki awp bo mając ją na max to się dostaje co runde i ma się 2 bronie co utrudnia troszkę grę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości