Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Ogólne Propozycje
Wszystko perfekcyjnie uderzyło w mój gust <3
Odpowiedz
Big Grin 
(01-20-2021, 08:47 PM)Alko. napisał(a): Zostawiłbym 72 odznaki ,zmniejszył wymagania i dorzucił jedna za free + reset w regularnych odztępach - taki układ byłby chyba najlepszy

edit.
ta jedna za free nie moze byc z shootguna , zabije to troche "prestiż" tej odznaki. tak było na jednym serwie na którnym grałem i w sumie fajnie się sprawdzało

Free może być spoko,ale moim zdaniem nie na licke od razu,tylko na np połowę,czyli weterana(ktoś weźmie hp i juz jest tanky,weźmie dmg i bez keva bije Ci po 50 z smg,sam wiem bo mam 70/72) Wymagania na dane odznaki są okej,nie może być chyba za łatwo żeby każdy nie latał na fullu nie do zabicia. btw,do szturmówki,dmg,grawitacji i odznaki co daje kasę,potrzeba tylko kille,a reszta wymagań tzn zabicia normalne i hs w jednej rundzie nie są potrzebne,gdyby to zostało naprawione to MOIM zdaniem też by tyle tanków nie latało bo np 7 i 6 hs nie każdy zrobi co mapę ;d A jak już zmniejszać coś to ewentualnie z np 7 killi w rundzie na 5/6 bo nie zawsze jest tyle graczy by zabić wymaganą ilość  Wink
Odpowiedz
(01-21-2021, 12:02 AM)HaZe napisał(a):
(01-20-2021, 08:47 PM)Alko. napisał(a): Zostawiłbym 72 odznaki ,zmniejszył wymagania i dorzucił jedna za free + reset w regularnych odztępach - taki układ byłby chyba najlepszy

edit.
ta jedna za free nie moze byc z shootguna , zabije to troche "prestiż" tej odznaki. tak było na jednym serwie na którnym grałem i w sumie fajnie się sprawdzało

Free może być spoko,ale moim zdaniem nie na licke od razu,tylko na np połowę,czyli weterana(ktoś weźmie hp i juz jest tanky,weźmie dmg i bez keva bije Ci po 50 z smg,sam wiem bo mam 70/72) Wymagania na dane odznaki są okej,nie może być chyba za łatwo żeby każdy nie latał na fullu nie do zabicia. btw,do szturmówki,dmg,grawitacji i odznaki co daje kasę,potrzeba tylko kille,a reszta wymagań tzn zabicia normalne i hs w jednej rundzie nie są potrzebne,gdyby to zostało naprawione to MOIM zdaniem też by tyle tanków nie latało bo np 7 i 6 hs nie każdy zrobi co mapę ;d A jak już zmniejszać coś to ewentualnie z np 7 killi w rundzie na 5/6 bo nie zawsze jest tyle graczy by zabić wymaganą ilość  Wink

Odznaka za free mus być chyba na max od razu ,a chociażby dlatego, że wbicie np z weterana na 007 wymagałoby od gracza wbicie również tej cześci z weterana, czyli i tak od "0". 
Nie o to chodzi do końca, chyba, że da się zrobić kontynuacje to inna sprawa.

Wybrałbym okreslone odznaki do możliwości uzyskania jej za free np 3 (smg, snajperska oraz szturmowa). Bo faktycznie wszytkie to zly pomysł.  
Rodzaj zabić dla określonej odznaki zmiejszyłbym o max 1 hs mniej ( 007 za 7 kil w tym 3 hs zamiast 7 kill 4 hs), w końcu odznaki są za coś wyjątkowego to tak jaby wyczyn bohatera wojennego ,który odbił zakładników zabijąc przy tym 7 wrogów w tym 4 hs, zanczył tyle co szeregowy ginący co runde i to się nie powinno zmienac dla żadnej z odznak.
[Obrazek: 0sAgO39.gif]

Odpowiedz
No niewidka za free to jednak bylaby przesada, nie do konca rowniez podobaja mi sie odznaki z dmg,
Co siedzi w mojej głowie?

Szturmowka - zmniejszenie o 50% tzn. ze zamiast 10hp z odznaki to 5 oznaczałoby to ze na licencji gracz mialby 130hp
Dmg- zdecydowanie zmniejszyć bo musze szczerze przyznać ze taki alko czy kiedys morison na full odznakach byli nie do dojechania
Smg - tutaj zmniejszylbym jednak troche tego speed lub uparł się na system anty rush

Odznaka z shotguna jest fajna ale jednak czasami można osiwieć tutaj mialem kiedys plan zeby zrobic niewidke tylko na kucaniu, jednak nie udało mi się to.

Reszta odznak wydaje się być ok.

Oczywiscie zmienimy kille i sposob ich wbijania tak jak haze napisał.

Przy tym bf2 72 odnznak jest niestety kilka bugów z którymi ja sobie nie mogłem poradzić mimo to są mało zauważalne więc możemy zostac przy tym modzie.
Odpowiedz
Tylko oddając licke za free, dana osoba niby może odpuścić se granie daną bronią, nie wiem w sumie jakby to zrobić żeby było okej, choć pamiętam jak kiedyś grałem na bfie 72 odznaki, to się dostawało profke a nie licke. I wydaje mi się że na pewno nie niewidka,dmg i ta odznaka z gadżetami nie może byc w free.
Co do zmniejszenia ilości hp do 5 za każdą odznakę to jak najbardziej jestem za, dmg z tego co wiem jest +12 za licke, można też zmniejszyc o połowę, czy tam za każdy stopień +1 i za licke np +2,łącznie 7 dmg. Smg jest okej, bez dmg i 160 hp nie będzie tak łatwo chyba wbić ostatniej odznaki z smg. Co do anty rushu, moim zdaniem najgorsza rzecz na serwerze, ewentualnie zostawić anty rush do przez 30 sekund rundy, pod warunkiem że będzie się on wyłączał np jeśli zostaje 2 ttkow(poza tym są miejsca gdzie ten anty rush w ogóle nie działa, mogę Ci podesłać na PW Royson). Apropo niewidki na kosie, wiadomo jest op, ale mało kto wbił licke z pompki na serwie, 3.8k to jednak dużo (możesz podesłać kod odznaki z pompki na PW to spróbuję Ci ją przerobić na te kucanie, dużo podobnych kodów na to jest z codmoda więc może uda się coś wykombinować). I tak samo zmieniłbym % w odznace z kosy, bo na rozgrzewkach mając licke mogą mnie zabić tylko w plecy, co jest troche ciężkie bo jestem niewidzialny(a ja musze tylko biegać i trzymać lewy bo hp samo wraca). I gadżety agenta czy jakoś tak by się przydało naprawić, bo 1/2 albo 1/3 bonusów w ogóle nie trybi
Odpowiedz
Dokładnie, problem w tym ze (nie mowie ze w Ciebie wątpie) ale ja tez sugerowalem sie cod modem, w bf2 masz przynajmnije 3 pliki odpowiadajace za kose, i w kazdym innym gdzies cos.. zmniejszyc procent niewqidiki moge bez problemu, tylko wtedy czy ona ma jakiś sens? Trzeba by bylo wejsc w kilku i razem potestować tylko nikt nigdy nie ma czasu.

Gagdety tez trzeba poprawic fajnie by bylo jakbyscie odrazu pisali jakie są błędy.

Jezeli hcodiz o anty rush robilem go na szybko i i na hmm snieznym haju, ma prawo nie działać prawidłowo, anty rush mozna poprawić bez problemu.
Odpowiedz
Na niewidke mimo wszystko potrzeba więcej tych killi,wiec akurat zmienianie na mniejszą wartość moze nie byc za dobre,na jasnych mapach lub z wieksza jasnoscia gry i tak dosyc widac te niewidki,ale mozna wejsc na tsa i pobrobowac cos tam poprobowac ;p Co do gadzetow,sprezyste buty nie dzialaja,choc to chyba powinno bani hopa dawac,co moim zdaniem byloby za op,wiec mozna by to zastapic czyms innym,nie dzialaja tez ciche buty na nozyku i nie wiem jak z apteczka bo jej nie udalo mi sie zdobyc,ale to Ty juz mozesz sobie dodac i sprawdzic ;d A no,zapomnialem tez dodac ze niektore rangi nie dzialają,bodajze te od 18k killi
Odpowiedz
dokladnie haze to są błędy o których wiem, to z rangami ciezki kawalek chleba bo w plikach niby wszystko sie zgadza.
Niewidke obgadamy wszyscy razem
Tak jak mowie fajnie by bylo wypisac tu wszystko co zmieniamy, usuwamy, dodajemy.. mapy rowniez, po czym zgadac sie na ts i usiasc na 1-2h i zorbic testy, planuje od 1 lutego zorbic reset ale jeszcze tego nie wiem, bo nie mam zamiaru wypusiucc serwer z bledami... Oczywiscie reset wiaze sie z reklama przynajmniej na tydz.
Odpowiedz
Fajnie, ze są boty, jednak są mapy na ktore one wgl nie wchodzą np. awp_india przez co niekiedy po zmianie mapy zostajemy sami na serwerze bez mozliwosci wpisania rtv.
Odpowiedz
Januś awp_india nie jest mapą dla botów, tego nie da się ustawić, to by nie działało... najchętniej usunął bym wszystkie boty ale ze względu na to ze nie ma poza wami aż takich stałych graczy, nie mogę tego zrobić
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości