Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
[KR19] - podanie
Siema! 

Twój Nick w grze: KR19

Jak długo grasz na Serwerze: jakoś tydzień ? coś takiego. 

Jaki Serwer: FFA+BF2

Steam: STEAM_0:1:562633182

Twój wiek: 28

Jakie posiadasz doświadczenie: Pierwszy raz w 1.6 grałem jakieś 15 lat temu w gimnazjum. Przez jakieś 5 lat grałem cholernie dużo i często. Miałem admina przez 2 lata na jednym z większych serwerów wtedy w Polsce, do tego na kilku mniejszych serwerach typu: FFA i JailBreak. 

Coś o Sobie: Słuchajcie misiaczki. Wiem, że może moje podanie jest dość bezsensowne biorąc pod uwagę, że wróciłem do CS po 9 latach bez grania. Ale grając na tym serwerze dosłownie Wk***#$*#%&#$#rwia mnie sytuacja, że akurat nie ma nikogo kto mógłby sprzątnąć gościa typu Riki Tiki czy coś.  Czasu mam teraz masę ( szczególnie rano i wczesnym popołudniem )- covidowa kwarantanna Wink. Konsola mi się znudziła więc postanowiłem wróciłem do 1.6 i zaczynam znajomość z CS GO.

ps. wiem, że skill nie jest moją najmocniejszą stroną - ale nie o to chodzi w byciu adminem Smile 

Pozdrawiam Wszystkich ! Smile
Odpowiedz
Podanie całkiem sensowne trzeba przyznać, jednak ja Ciebie nigdy na serwerze nie widziałem :O
Odpowiedz
(10-25-2020, 04:23 PM)Royson napisał(a): Podanie całkiem sensowne trzeba przyznać, jednak ja Ciebie nigdy na serwerze nie widziałem :O

I to jest sztuka - grać wtedy gdy innych adminów ni ma Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości