Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Coś ten reset chyba wam nie wyszedł...
Sprawa ma się następująco. Większość graczy dopiero zaczyna grę na serwerze zaczyna wbijanie odznak od zera, a co poniektórzy mają staty z przed resetu np. Fakman, ma odznakę na apteczkę 160 hp na start, przybliżenie w deaglu. Te odznaki są możliwe od 9000 fragów z tego co pamiętam. Gdy wpiszemy /whostats Fakman ukazuje nam się 14 000 kili, gdy wpiszemy /whois fakman mamy 55/72 odznak. Przysłałbym screeny, ale nie wiem z jakiego powodu, gdy robię akurat screena stat albo odznak screeny się nie zapisują. Jest to wkurwiające, tak samo jak wpuszczone na serwer boty. Jednakże boty mogą być, bo graczy zbyt wielu nie ma.

Proszę o rozwiąznie tego nie dopatrzenia z odznakami. Nie tylko mi to przeszkadza, lecz innym graczą również. Gram na bf2 modach z 5 albo 6 lat i nigdy się z takim przypadkiem nie spotkałem. Jak reset to dla wszystkich, bez pomijania. Bez urazy dla Fakmana, ale gra cały czas a z przy takich udogodnieniach nie ma sobie równych. Weteran z smg jest np. od 400 kili do wbijania czyli trzeba się na męczyć on ma lickę od samego początku i w swoich statach ponad 1000 kili z smg. w topce pokazuje mu 2800 kili, ale apteczki sobie rzuca, z deagla przybliża zabijaniem z kosy regeneruje hp. Jak na moje oko coś tu jest nie tak...

P.S. Żeby nikt mi nie powiedział, że na serwie nie ma botów Wink

# 6 "Sirtu[]s" 6673 BOT 0 59:22:00 0
https://www2.zippyshare.com/v/D7QC2nPZ/file.html
Odpowiedz
Bardzo Ci dziękuję za tę uwagę, resetu odznak nie było ale były zwiększone wymagania, i tak napewno się tym zajmę Wink Fakman przestał grać na karamy więc nie wziąłem go pod uwagę. Co do botów - boty są tylko jak gracze nie wypełnią ich miejsc, myślę że do póki serwer się nie zapełni to lepiej je zostawić, wcale nie ukrywam że ich nie ma Wink pozdrawiam i życzę wesołych świąt. Jeszcze raz dziękuję za zwrócenie uwagi.
Odpowiedz
Z tymi odznakami to trochę kiepski pomysł i tak mało ludzi gra...

Ale dzięki
Odpowiedz
Że co kiepski pomysł? Przecież to mod bf2.
Odpowiedz
Ze zmianą odznak na 400 kili z smg

Chodziło mi o podniesienie wymagań. ciężko jest wklepać 200 kili z smg na żałosną podstawę, a co dopiero 400 killi na weterana, o licencji nie mówiąc przy obecnej ilości graczy...

(12-25-2019, 04:56 PM)Lukasz. napisał(a): Ze zmianą odznak na 400 kili z smg

Chodziło mi o podniesienie wymagań. ciężko jest wklepać 200 kili z smg na żałosną podstawę, a co dopiero 400 killi na weterana, o licencji nie mówiąc przy obecnej ilości graczy...
Odpowiedz
Kolego, przy poprzednich wymaganiach = standard, jeden gracz wbił w tydzień 50 odznak. Te wymagania zostają ma być trudno, a nie że zaraz każdy będzie miał wszystkie odznaki..
Odpowiedz
Oki, chyba wiem kto wbił te odznaki w tydzień. Siedzę na serwerze parę godzin a jeden typek z niego nie wychodzi ;D Kolego haha to dobry ze mnie kolega XD
Rozumiem o co Ci chodzi mój ziomek cały silnik Bf2 przerabiał po swojemu, bo wkurwiało go to samo, że wszyscy po tygodniu mieli niewidki. To ustawił licencje z glocka za niewidkę (6 i 3 hs) . Po kilku miesiąc jego serwer padł.

Twój serwer twoja sprawa. Botów na serwerze nawet się nie przyczepiam, bo widzę do jakiej gównoburzy bym doprowadził.

Co do propozycji, jeżeli Ci się chce to może dodaj dust2_xmasa, albo dust2_snowa to nic trudnego wejść w FTP serwera i wrzucić pliczki map. A na serwie klimat byłby bardziej świąteczny. Rsy też mógłbyś zmienić, bo to "Za górami, za lasami żyją baby z kutasami" to dziecinada, jeszcze gdy trzeba tego słuchać w święta...
Odpowiedz
Wszystko wszystkim ale kulturka musi być... Z mapami do do propozycji zapraszam. Tak samo z roundsound.
Odpowiedz
Odznaki są po to ,żeby je wbijać. Podniesione normy to dobry pomysł ,boty łatwo jest zabić wieę co za problem nabić odznaki ?
[Obrazek: 0sAgO39.gif]

[Obrazek: 76561199007015786.png]

Odpowiedz
Alko jest osoba której najbardziej się oberwaało za to że były zmiany.. a jednak potrafi napisać obiektywnie Wink szanuję
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości