Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Ban
Witam grałem pewien czas na waszym serwerze , spodobał mi się do tego stopnia że dostając bana postanowiłem założyć konto aby to wyjaśnić. Używałem chatów a konkretnie WH , na ogół tego nie robie ale co mnie skusiło wtedy nie mam pojęcia. Chciałem przeprosić za moje zachowanie i zapytać czy jest możliwość otrzymania UNbana ??
Odpowiedz
(11-06-2020, 03:10 PM)Balakson. napisał(a): Dobre chęci ale nie wiem co o tym myśleć każdy popełnia błędy. Pisz do Roysona może on podejmie decyzje ale raczej będzie na nie bo hax to hax.
Odpowiedz
(11-06-2020, 03:18 PM)OMEN napisał(a):
(11-06-2020, 03:10 PM)Balakson. napisał(a): Dobre chęci ale nie wiem co o tym myśleć każdy popełnia błędy. Pisz do Roysona może on podejmie decyzje ale raczej będzie na nie bo hax to hax.

Wiem ,wiem a podpowiedziałbyś jak do niego napisac ??
Odpowiedz
(11-06-2020, 03:19 PM)Balakson. napisał(a): Pisz na gg
Odpowiedz
Hmm, jak OMEN pisze hax to hax, nie uważam że kłamiesz ale w zwyczaju czitera jest zawsze tak że:

Dobra chwycili mnie lipa, szukam inny serwer ... ahh jednak fajnie tam było obiecam im i sobie ze nigdy haxow nie włączę to może pozwolą mi wrócić.
mija kilka dni/tygodni to taki czas mniej więcej miedzy profesjonalista a licencja 007 gdzie trzeba kilka tych hsow ustrzelić, i wtedy powraca myśl hmm na chwile jak włączę to nikt się przecież nie kapnie...
Mamy Tutaj dwoch Adminow Szalony Melon i OMEN, ja się w to nie mieszam, i nie ja Ci tego bana dałem zapytaj chłopaków Wink na ich odpowiedzialność ich decyzja.
Odpowiedz
Więc jak chłopaki ? Dacie szanse ?? Big Grin Będę grzeczny <3
Odpowiedz
Ja nie dałem ci bana i nie wiem kiedy dostałeś może serwer dał ci bana sam bo nie raz wykrywa wh.Podaj wycinek konsoli
Odpowiedz
(11-06-2020, 05:12 PM)OMEN napisał(a): Ja nie dałem ci bana i nie wiem kiedy dostałeś może serwer dał ci bana sam bo nie raz wykrywa wh.Podaj wycinek konsoli

[CSXGuard] "rate 20000": (ST Blocked)
[CSXGuard] "vgui_runscript": (ST Blocked)
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsol

To mi wyskakuje jak wchodze na serwer, wejde na serwer widze go przez chwile ale mnie wywala z niego.
Odpowiedz
no wlasnie wtedy wejdz w konsole i podaj nam twoj wydruk
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości